Warunki dostawy

 • PACZKA W RUCHU

  KOSZT: 6,99 ZŁ

  ruch

  Czas dostawy

  DO 48 GODZIN

  Decydując się na odbiór Paczki w Ruchu masz możliwość wyboru jako punkt odbioru jednego z ponad 2000 kiosków na terenie całej Polski. Kioski czynne są w różnych godzinach, także w soboty i niedziele! Masz więc możliwość odebrania paczki o dogodnej dla Ciebie porze.

  Sprawdź lokalizację najbliższych kiosków RUCH

  Gdy Twoja paczka będzie gotowa do odbioru, otrzymasz wiadomość mailową i SMS z kodem upoważniającym Cię do odbioru paczki.*)

  Twoja paczka będzie na Ciebie czekać w kiosku aż 5 dni roboczych. Po tym czasie zostanie zwrócona do magazynu, o czym zostaniesz powiadomiony.

  Zamówienia złożone po godzinie 18:00 zostaną przekazane do realizacji następnego dnia roboczego!

  *) Ze względu na niewielkie gabaryty kiosków, wysyłka paczek o dużych wymiarach może być niedostępna przy wyborze sposobu dostawy.

  PACZKOMATY INPOST

  KOSZT: 11.99 ZŁ

  inpost

  Czas dostawy

  DO 48 GODZIN

  Twoja paczka może na Ciebie czekać w jednym z 1000 paczkomatów na terenie całego kraju. Jest to bardzo wygodna forma odbioru zamówienia czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Decydując się na skorzystanie z tej opcji za zamówienie zapłacisz przy składaniu zamówienia za pomocą przelewu

  Sprawdź lokalizację najbliższych paczkomatów

  Gdy paczka zostanie umieszczona w paczkomacie, otrzymasz wiadomość e-mail oraz SMS z informacją, że paczka jest gotowa do odebrania. Paczka będzie czekać na Ciebie 2 dni w paczkomacie, a następnie kolejnych 11 dni w punkcie odbioru Inpost.*)

  *) Skrytki Paczkomatów mają różną powierzchnię i z tego względu wysyłka paczek o dużych gabarytach może być niedostępna przy wyborze sposobu dostawy.

  KURIER FEDEX

  KOSZT: 11.99 ZŁ

  Czas dostawy

  24 / 48 GODZIN

  Z myślą o spełnieniu potrzeb klientów w zakresie obsługi przesyłek oferujemy dostawę kurierską FEDEX.

  Możesz skorzystać z tej opcji płacąc za zamówienie z góry wybierając jedną z opcji elektronicznych przelewów .

  Zamówienia złożone po godzinie 18:00 zostaną przekazane do realizacji następnego dnia roboczego!